Dieta bez laktozy

1200 - 2500

W przypadku nietolerancji laktozy mamy do czynienia z niedoborem enzymu laktazy. Dieta ograniczająca lub niwelująca dostarczanie białek mleka do organizmu. Jednak przy ich wykluczeniu czy ograniczeniu należy uwzględnić w menu inne źródła wapnia, wzbogacone mleczko sojowe, nasiona roślin strączkowych, kiełki, zielone warzywa, owoce cytrusowe. Jednocześnie pamiętajmy o spożywaniu witaminy D, produktami bogatymi w kwasy omega 3 i 6.

 • Przykładowe Menu

  Śniadanie: Jaglanka z kurkumą na mleku sojowym II Śniadanie : Tatar z buraków Obiad: Dorsz w sosie cytrynowym Podwieczorek: Kisiel owocowy Kolacja: Quinoa tabbouleh

 • Cennik

  Dieta Bez Laktozy 1 Dzień

  1200 kcal

  60pln

  1500 kcal

  63pln

  1800 kcal

  66pln

  2000 kcal

  68pln

  2500 kcal

  73pln

Zamów
Zdjecie Fit and Eat

O nas

FitCollective powstało z pasji do gotowania i jedzenia. Wierzymy, że zdrowe jedzenie może być równie pyszne, jak standardowe, bardziej kaloryczne wersje. Jako sportowcy mamy świadomość, że odpowiednie odżywianie ma ogromny wpływ na jakość naszego życia. Zależy nam, by w coraz szybszym tempie życia zapewnić naszym Klientom komfort dobrego jedzenia bez konieczności długiego procesu przygotowywania posiłków, liczenia kalorii, makro i mikro elementów.