Dieta Redukcyjna

1200-2000 kcal

Dieta redukcyjna jest schematem żywieniowym, przygotowanym dla osób chcących pozbyć się zbędnych kilogramów. Ma ona na celu zbudowanie deficytu kalorycznego w oparciu o wyliczone dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Dzięki zachowaniu odpowiedniego ujemnego bilansu oraz systematyczności spożywanych posiłków, staramy się ułatwić ten proces. Redukcja może być zdrowa, urozmaicona oraz nie taka straszna jakby mogło się wydawać.

 • Przykładowe Menu

  Śniadanie: Płatki ryżowe z figmi i jagodami goi II: Koktajl brzoskwiniowy Obiad: Chilli con carne Podwieczorek: Pianka mango z brzoskwiniami Kolacja: Krem buraczano - batatowy

 • Cennik

  Dieta Redukcyjna 1 Dzień

  1200 kcal

  55pln

  1500 kcal

  58pln

  1800 kcal

  61pln

  2000 kcal

  63pln

  2500 kcal

  68pln

Zamów
Zdjecie Fit and Eat

O nas

FitCollective powstało z pasji do gotowania i jedzenia. Wierzymy, że zdrowe jedzenie może być równie pyszne, jak standardowe, bardziej kaloryczne wersje. Jako sportowcy mamy świadomość, że odpowiednie odżywianie ma ogromny wpływ na jakość naszego życia. Zależy nam, by w coraz szybszym tempie życia zapewnić naszym Klientom komfort dobrego jedzenia bez konieczności długiego procesu przygotowywania posiłków, liczenia kalorii, makro i mikro elementów.