DIETA SPORT

2000 - 3000

Głównym elementem, który składa się na budowanie masy mięśniowej oraz poprawę wyników sportowych stanowi dieta, co dla niektórych może być zaskoczeniem. Przestrzeganie zasad prawidłowego żywienia to aż 70% sukcesu! Podstawowym założeniem diety sportowca jest optymalne pokrycie zapotrzebowania na energię i składniki budulcowe. Dzienny jadłospis jest przygotowany w taki sposób, aby dostarczyć organizmowi odpowiednią ilość energii, a także dopasować się do trybu życia i pory treningu.
 

 • Przykładowe Menu

  Śniadanie: Omlet z duszonymi porami II: Sałatka hawajska Obiad: Boeuf bourguignon Podwieczorek: Mix mięs z grillowanymi warzywami Kolacja: Ratatouille

 • Cennik

  Dieta Sport 1 Dzień

  2000 kcal

  68pln

  2200 kcal

  70pln

  2500 kcal

  73pln

  3000 kcal

  78pln

  3500 kcal

  83pln

Zamów
Zdjecie Fit and Eat

O nas

FitCollective powstało z pasji do gotowania i jedzenia. Wierzymy, że zdrowe jedzenie może być równie pyszne, jak standardowe, bardziej kaloryczne wersje. Jako sportowcy mamy świadomość, że odpowiednie odżywianie ma ogromny wpływ na jakość naszego życia. Zależy nam, by w coraz szybszym tempie życia zapewnić naszym Klientom komfort dobrego jedzenia bez konieczności długiego procesu przygotowywania posiłków, liczenia kalorii, makro i mikro elementów.