DIETA STANDARD

1500-2500

To, jak się odżywiamy bezpośrednio przekłada się na pozostałe aspekty naszego życia i zdrowia. Dobrze skomponowana dieta pozwala nam prawidłowo się rozwijać i pracować. Ogromne znaczenie mają poszczególne składniki oraz pora dostarczania ich organizmowi. W czasach przetworzonej żywności, konserwantów i barwników zaczynamy się zastanawiać co jeść, aby czerpać z pożywienia niezbędną do prawidłowego funkcjonowania energię. Dieta standardowa pozwala na sprostanie tym wymaganiom, co więcej – pozwala na zaoszczędzenie czasu spędzanego w kuchni podczas przygotowywania posiłków.

 • Przykładowe Menu

  Śniadanie: Sezamowa owsianka z prażonymi jabłkami II: Kanapka z pastą jajeczną Obiad: Pierś z kurczaka w sosie pomarańczowym Podwieczorek: Power batony z daktyli Kolacja: Melon w szynce włoskiej na mixie sałat

 • Cennik

  Dieta Standard 1 Dzień

  1200 kcal

  55pln

  1500 kcal

  58pln

  1800 kcal

  61pln

  2000 kcal

  63pln

  2500 kcal

  68pln

Zamów
Zdjecie Fit and Eat

O nas

FitCollective powstało z pasji do gotowania i jedzenia. Wierzymy, że zdrowe jedzenie może być równie pyszne, jak standardowe, bardziej kaloryczne wersje. Jako sportowcy mamy świadomość, że odpowiednie odżywianie ma ogromny wpływ na jakość naszego życia. Zależy nam, by w coraz szybszym tempie życia zapewnić naszym Klientom komfort dobrego jedzenia bez konieczności długiego procesu przygotowywania posiłków, liczenia kalorii, makro i mikro elementów.